Найбільш поширеними симптомами застуди є закладеність носа, задишка, чхання і кашель. Ви також можете відчути біль в горлі і невелике підвищення температури тіла, але зазвичай немає високої температури (до 37,5 ° C).

На відміну від застуди, для симптомів грипу характерні в меншій мірі закладенність слизової оболонки носа, ангіна і кашель. Крім того, виникає сильне почуття виснаження, м’язові і головні болі. Також спостерігається висока температура, вище 38,5 ° С. Швидше побороти недугу допоможе лікарський засіб гропівірін .

Зовнішні характеристики цих двох захворювань відрізняється, також вираженістю симптомів. Було відмічено, що грип виснажує організм набагато більше, ніж застуда. Проте, обидва захворювання можуть мати ускладнення, які серйозно впливають на здоров’я і життя.

Метод лікування обох інфекцій
Оскільки обидва захворювання розвиваються під впливом вірусів, лікування є симптоматичним, тобто воно спрямоване тільки на полегшення симптомів.

Кожне з цих порушень здоров»я розвивається в певному циклі, який триває певну кількість днів. Як правило, симптоми грипу тривають довше, ніж застуди, і немає ніякого спеціального лікування, щоб скоротити цей період.

Це не бактеріальний процес, тому не приймайте антибіотики, крім випадків, коли виникають ускладнення. Антибіотики завжди повинні призначати лікарі-фахівці. Фармакологічне самостійне лікування не рекомендується під час цього типу патології. Тільки медичний персонал має професійну кваліфікацію для призначення ліків для боротьби захворюваннями.

Лікування включає введення судинозвужувальних препаратів, протикашльових, протиалергічних або антигістамінних засобів. Залежно від обставин також прописуються рецептурні сиропи або відхаркувальні засоби, муколітики, анальгетики, а також протигрипозні препарати.

Добавить комментарий

Комментарий
Имя*
Mail*
Веб-сайт*