Майбутні емігранти до Канади часто задають питання, які їх чекають витрати, на яку суму грошей повинен розраховувати людина, яка бажає іммігрувати в Канаду.
Щоб відповісти на це питання, важливо розуміти, що багато в чому все залежить від програми, на яку людина подає, а також залежить від кількості людей, які разом з ним хочуть іммігрувати, тобто чисельність його сім’ї.
Якщо іммігрує один чоловік, то ціна природно одна, але якщо вас троє, то природно все множиться на 3. Вартість переїзду для людей після 22 років трохи відрізняється. Якщо ви вирішили поїхати в Канаду і у вас звичайна професія, то потрібно вам вирішувати на кого робити ставку, на чоловіка або дружину, головне, щоб професія була прохідна і затребувана, наприклад, лікар або далекобійник. Дізнатися, які професії в цій країні більш популярні, ви можете, відвідавши сайт про Канаду, де також є безліч корисних відгуків і порад людей, які живуть в Канаді.
Все залежить від анкети і безлічі інших маленьких нюансів, які йдуть при заповненні анкети. Ціна подачі анкети на що подає заявку людини приблизно 550 $, це державна оплата. На сайті емігрейшн Канада показані всі розцінки. Потім потрібно зробити переклад на англійську мову офіційних документів з будь-яких навчальних закладів. Вартість цього перекладу може доходити до 200 $ і він повинен бути завірений нотаріусом.
Крім того, потрібно здати англійську мову на певний рівень володіння. Якщо ви іммігріруете за професією, це один рівень, якщо як студент — рівень зовсім інший. Ціна на здачу іспиту теж трохи варіюється і може доходити до 170 $. Медицина коштує 200-300 $, поліцейська довідка може коштувати до 100 $. Емігрант, основний заявник, який перебуває в країну повинен мати не менше 10000 $ і кожну наступну від 2000 $, чим більше, тим краще.
Обов’язково потрібно врахувати, що потрібно купити квиток на літак, замовити квиток можна на сайті Авіа проїзд .Стоимость квитків варіюється від 900 $ і вище, залежно від авіакомпанії. За адвоката теж потрібно платити, на кожну людину певна сума. Адвокати беруть від 250 $ до 300 $ за годину роботи.
Vytraty na immihratsiyu

Добавить комментарий

Комментарий
Имя*
Mail*
Веб-сайт*